Nápady, které nás baví

Jsme multioborová agentura, využívající klasické i netradiční marketingové postupy, profesionální technická a produkční řešení, síť významných kontaktů s dlouhodobě budovanými vztahy, osvědčené partnery a vlastní know-how v konkrétních oblastech.

Artinvest se specializuje na nabídku, odbornou správu a kontrolu sponzorských aktivit či investic především do kulturních a společenských projektů.

více

Na rozdíl od tradiční agentury v Artinvestu aktivně vytváříme nové projekty a prostředí, ve kterém naši klienti realizují své cíle přirozenou a příjemnou cestou. Zároveň jsme schopni poskytnout stoprocentní zázemí se zárukou profesionálního výsledku.

Společnost Artinvest a.s. byla založena v roce 1995 a během své existence realizovala desítky prestižních akcí v oblasti kultury a společenského života. Od roku 2010 pracujeme na nových projektech s čerstvou energií.

Vítkovo Kvarteto

Vítkovo Kvarteto

klient: Vítkovo Kvarteto

Pražský démon, Bigbítový dunění, Drát v uchu, Bróňa s Máňou… Exkluzivně zastupujeme papeže českého rocku – Vítkovo kvarteto.

Aviation Academy

Aviation Academy

klient: Řízení letového provozu ČR

Pro ŘLP ČR realizujeme dílčí aktivity projektu Aviation Academy od jeho počátků. Aviation Academy nabízí ucelený výcvik veškerého personálu v letecké dopravě a zaštiťuje Czech Air Navigation Institute a Czech Airlines Training Centre.

Czech Airlines Training Centre

Czech Airlines Training Centre

klient: Czech Airlines Training Centre

CATC je špičková, zavedená instituce zaměřená na kompletní výcvik posádek v letecké dopravě. Od roku 2013 realizujeme marketingové aktivity a jsme partnery CATC pro komerční využití letových hodin na leteckých simulátorech.

Český ples v Bruselu

Český ples v Bruselu

klient: Access EU

Podílíme se na pořádání Českého plesu v Bruselu, vrcholné akci společenského života české diplomacie v EU.

100 let České filharmonie

100 let České filharmonie

klient: Česká filharmonie

Artinvest se podílel na oslavách 100. výročí České filharmonie a na dalších kulturně společenských aktivitách tohoto významného souboru.

Výstavy na Pražském hradě

Výstavy na Pražském hradě

klient: Správa Pražského hradu

Ve spolupráci se Správou Pražského hradu jsme se podíleli na realizaci několika významných projektů, mezi které patřily výstavy Josefa Sudka, Ivana Theimera, Mistrovská díla českého malířství 19. stol. ze sbírek Správy Pražského hradu či Zahrady Pražského hradu.

Era - Poštovní spořitelna

Era - Poštovní spořitelna

klient: Československá obchodní banka a.s.

Od roku 2011 se jako externí konzultant podílíme na komunikaci poštovní spořitelny, resp. Ery, věnovali jsme se např. konceptu multifunkčního prostoru Era svět.

Praha - Evropské město kultury roku 2000

Praha - Evropské město kultury roku 2000

klient: Hlavní město Praha

Projekt Evropského města kultury měl pro naši zemi mimořádný hospodářský, politický i kulturně – společenský význam.

650 let Univerzity Karlovy

650 let Univerzity Karlovy

klient: Univerzita Karlova

Oslavy 650. výročí založení Univerzity Karlovy byly rozsáhlým projektem sestávajícím z odborných konferencí a kulturně společenských akcí v období od října 1997 do dubna 1999. Přípravu a realizaci tohoto prestižního projektu zajišťoval Artinvest.

Poznáme, kdo jste
a co je vaším cílem

Vymyslíme koncept, který splní vaše očekávání, zrealizujeme projekt do posledního detailu. Při tvorbě konceptů je pro nás podstatná osobní komunikace a vzájemné poznávání. Jen tak jsme schopni propojit vaše představy s našimi nástroji. Výsledkem je příjemná práce, která dělá radost oběma stranám a zároveň přináší konkrétní výsledky.

Kontaktujte nás

Pokud nás chcete oslovit z důvodu nabídky spolupráce na konkrétním projektu, napište nám to prosím v e-mailu.

Vaše nápady již brzy spatří svět v Inkubátoru nápadů, platformě pro sdílení zajímavých investičních příležitostí, kterou připravujeme na tomto webu.

Artinvest a.s
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1

M: office@artinvest.cz
T: +420 220 515 392

IČO: 26469839
DIČ: CZ26469839